Vysoká kvalita sportovní oblečení,Zimní bundy,Zimní boty Levné
 
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Vaše informace nám umožní přístup do všech částí našeho webu a poskytnutí zboží nebo služeb, které požadujete. Také nám umožňuje účtovat náklady a kontaktovat vás, když je objednávka nezbytná. Zejména využíváme a analyzujeme shromažďované informace pro správu, podporu, zlepšování a rozvoj našeho podnikání. Nebojte se, prosím! Naše webové stránky oceňují vaše soukromí. Nesdílejte a neprodávejte své údaje třetím stranám v absolutním soukromí. Spokojenost je naší nadějí.

Můžeme použít vaše osobní údaje, včetně následujících údajů:
1. Správa webu.
Two. Zlepšete zážitek z prohlížeče a webový design.
Tři. Vyplňte objednávku.
Dubna. Poskytněte informace a novinky na webových stránkách, nové služby a speciální nabídky nebo speciální nabídky, které by mohly být zajímavé (můžete také zobrazit zprávu, abyste zůstali v kontaktu s vámi).

květen Vaše osobní údaje nebudeme prodávat ani sdílet.

Abychom našim zákazníkům nabídli nejlepší služby, naše webové stránky pravidelně zasílají e-maily speciální nabídky a slevy. Zprávy můžete kdykoli zrušit zasláním e-mailu.

Při používání našich webových stránek shromažďujeme, ukládáme a používáme následující informace a údaje:

1. Informace o vašem počítači a vašem přístupu k tomuto webu, jako je adresa IP, umístění, typ prohlížeče, datum a čas návštěvy, stejně jako počet hovorů, aquí.Cuando umožňuje našim zákazníkům přístup k této webové stránce prostřednictvím prohlížeče a našeho serveru automaticky Nahrávání některých informací.

2 Při registraci nebo zadávání objednávky na těchto stránkách povolíte shromažďování, používání a šíření informací v souladu s ustanoveními směrnice. Pokud budete platit návštěvu, zaregistrujte se nebo si prohlédněte produkty, které můžete požádat, včetně svého jména, kontaktních údajů a informací o kreditní nebo debetní kartě.

3. Můžete shromažďovat informace o vašem používání našeho webu, stejně jako informace o vašich informacích, e-mailech a webových stránkách, které nám byly zaslány. Abychom udrželi standardy zákaznického servisu a školení podpory, můžeme zaznamenávat a monitorovat volání.

Za tyto zásady ochrany osobních údajů obdržíte veškeré osobní informace, které o vás shromažďujeme, a jak je používáme k nalezení slovní zásoby. Pokud potřebujete další informace nebo máte otázky, kontaktujte nás.

Budeme vás informovat, že:
• informace, které shromažďujeme na těchto webových stránkách
• kdo shromažďuje informace
• Jak je používat jinak
• Budeme vás kontaktovat, abyste našli cestu
• kdo může najít informace
• Jak zajistit, aby vaše data byla bezpečná
Co můžete udělat, abyste nás zastavili?

Jaké informace shromažďujeme?
Pokud zaregistrujete nebo objednáte dárkovou kartu online, dosáhneme:
• Název
• E-mailová adresa
• Adresa faktury a adresa doručení
• Telefon
• Kreditní nebo debetní karta. • Přijímáme naše smluvní podmínky

Když tyto informace rozpoznáme, budeme pravděpodobně vytvářet stránky, které používáme.